Stranger Things zirvede: 2022 video akış izlenme listeleri açıklandı, Wednesday ile Ozark da üst sıralarda yer aldı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

28 Mayıs 2024 - 19:23

Netflix dizisi Stranger Things, dört sezonun toplamında 2022 yılının ABD’nin en çok izlenen video akış (streaming) dizisi oldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Variety’nin haberine göre Nielsen’in yıl sonu ABD video akış içerikleri sıralamasında zirvenin sahibi Stranger Things oldu. Yayınlanan istatistik ise oldukça görkemli. Dördüncü sezonun da yayınlanmasıyla birlikte Netflix abonelerinin geçtiğimiz yıl tek odağı Stranger Things olmuş gibi görünüyor, çünkü dizi toplamda tam 52 milyar dakika izlenmiş.

Doğa üstü drama dizisi, 2020 yılında COVID sebepli sokağa çıkma yasakları nedeniyle insanların 57 milyar dakika boyunca NBC’nin The Office dizisini izlemesinden beri Nielsen’in kayıtlarına geçen en yüksek izlenme süresini elde etti.

28 Ocak 2023 - 12:07

14 views

Stranger Things zirvede: 2022 video akış izlenme listeleri açıklandı, Wednesday ile Ozark da üst sıralarda yer aldı!

Netflix dizisi Stranger Things, dört sezonun toplamında 2022 yılının ABD’nin en çok izlenen video akış (streaming) dizisi oldu. class=”medyanet-inline-adv”> Variety’nin haberine göre Nielsen’in yıl sonu ABD video akış içerikleri sıralamasında zirvenin sahibi Stranger Things oldu. Yayınlanan istatistik ise oldukça görkemli. Dördüncü sezonun da yayınlanmasıyla birlikte Netflix abonelerinin geçtiğimiz yıl tek odağı Stranger Things olmuş gibi […]

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.