TOGG HABERLERİ || TOGG ön siparişi hakkında ayrıntılar açıklandı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 12:27

TOGG HABERLERİ || TOGG ön siparişi hakkında ayrıntılar açıklandı!

TOGG HABERLERİ || TOGG ön siparişi hakkında ayrıntılar açıklandı!
Son Güncelleme :

21 Mart 2023 - 12:43

Togg, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te en iyi 4’üncü marka seçildi.

Türkiye’nin mobilite alanında küresel teknoloji markası Togg, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te en iyi 4’üncü marka seçildi.

Togg’dan yapılan paylaşımda; “Türkiye’nin küresel teknoloji markası olarak, sektörünün saygın yayını Exhibitor tarafından dünyanın en büyük teknoloji markalarının buluştuğu #CES2023’te 3200’den fazla katılımcı arasından en iyi 4’üncü marka seçildik” denildi.

Öte yandan Togg, kullanıcıyla temas yöntemlerini çeşitlendiriyor. Togg, doğrudan yönettiği ve 2023 boyunca 10’u sabit 8’i gezici olmak üzere sayıları 18’e ulaşacak deneyim merkezlerinin yanı sıra kullanıcıya yakın olmak için mobil deneyim merkezleri de açmaya başladı.

MOBİL DENEYİM MERKEZİ SAYISI 8’E ÇIKACAK

Aynı anda İstanbul’da Meydan AVM ile Bursa Suryapı Marka AVM’de mobil deneyim merkezleri açan Togg, akıllı cihazlarını ve etrafında oluşan tüm ekosistemi burada kullanıcılarla buluşturacak. Bir şehirde en az 1,5-2 ay açık kalacak mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılar hem Togg ekosistemini deneyimleme hem de Togg T10X’i inceleme şansı bulacak. Togg, yıl içinde mobil deneyim merkezi sayısını 8’e çıkaracak. Togg’un mobil deneyim merkezleri, 2023 boyunca Türkiye’nin 7 bölgesini dolaşacak.

‘BU MAĞAZALARIMIZLA 7 BÖLGEMİZİ DOLAŞACAĞIZ’

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, kullanıcılara uçtan uca, hızlı ve verimli bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini belirterek, “Kullanıcıyla temas ettiğimiz noktalarımızı açmayı sürdürüyoruz. Deneyim merkezlerimizin ilkini İstanbul Zorlu Center’da açmıştık, bu sayıyı bu yıl Türkiye çapında 18’e çıkaracağız. Yine bu yıl içinde 20’den fazla sabit ve mobil servis noktamız hazır olacak. Kullanıcılarımızla bir araya geleceğimiz mobil deneyim merkezilerimizin sayısını da yıl içinde 8’e çıkaracağız. Bu mağazalarımızla da 7 bölgemizi dolaşacağız” dedi.

T10X’İN SİPARİŞ SÜRECİYLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Ayrıca TOGG, resmi Twitter adresi üzerinden ön sipariş süreci ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. TOGG’dan yapılan paylaşım şu şekilde:

Kredi kartımla ödeme yaptım ama premium olamıyorum?

Sadece kendinize ait bir banka hesabından banka para transferi yaparak Premium hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Uygulamadan ön sipariş verirken “Sizden kaynaklanmayan bir hata oluştu.” şeklinde uyarı alıyorum. Nasıl ilerlemeliyim?

Bu hatayı alan kullanıcılarımızın sorununu en kısa sürede çözmek için sistemlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz.

Banka hesabından veya kredi kartından para transferi yaptım ama e-Cüzdanıma yansımadı.

Para transferini gerçekleştirdiğiniz banka hesabı size ait olmalıdır. Açıklama kısmında sadece e-Cüzdan numarası yer almalıdır. Unutmayın, para transferi standart süresi yarım saattir fakat yoğunluk nedeniyle işlemin gerçekleşmesi yaklaşık beş saat kadar sürebilir.

Ön Sipariş için e-Cüzdanımda yeterli tutarda para var, fakat bakiyemle ilgili hata aldığım için ön siparişimi tamamlayamıyorum. İnternet tarayıcınızın önbellek ve tarama verilerini temizledikten sonra bu sorun ortadan kalkacaktır.

Birden fazla kredi kartıyla işlem yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Sistemsel sorun yaşamamanız adına bir kredi kartının transfer işlemitamamlandıktan sonra diğer kredi kartıyla işleme devam etmenizi öneririz.

Aynı zamanda hem kredi kartı hem de banka hesabımdan e-Cüzdanıma yükleme yapabilir miyim?

Hem banka transferi hem de kredi kartı kullanarak e-Cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Sistemsel sorun yaşamamanız adına bir transfer işlemi tamamlandıktan sonra diğer transfer işlemi ile devam etmenizi öneririz.

Başka bir kişiye ait banka hesabından e-Cüzdanıma transfer yapmak istedim fakat bakiye e-Cüzdanıma yansımadı.

Para transferini gerçekleştirdiğiniz banka hesabı mutlaka size ait olmalıdır. Değilse, gönderdiğiniz tutar banka işlem süresine bağlı olarak hesabınıza iade edilecektir.

Bankadan para transferi yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Para transferini gerçekleştirdiğiniz banka hesabı mutlaka size ait olmalıdır. Alıcı IBAN ve bilgilerini kontrol ettikten sonra açıklama kısmında sadece belirtilen e-Cüzdan numaranızın yazdığından emin olun.

Dikkat etmeniz gerekenler;

Banka para transferlerinde EFT saatlerine dikkat etmeyi unutmayın.

Sistem yoğunluğu nedeniyle yüklediğiniz bakiyenin e-Cüzdanınıza yansıması vakit alabilir.

Banka para transferi yaptığınız hesabın kendinize ait olması gerekmektedir.

Banka transferi yaparken açıklama kısmında sadece e-Cüzdan numarası yer almalıdır ve farklı bilgiler eklenmemelidir. Aksi durumda transferiniz gerçekleşmeyecektir.

Banka transferi yaparken alıcı bilgilerini belirtilen şekilde yazdığınızdan emin olun.

Ön sipariş dönemi 16 Mart-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecektir. Ön sipariş oluşturma zamanınızın çekiliş sıralamanıza bir etkisi olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAltın piyasasında rekor üstüne rekorHaberi Görüntüle

Gökbey'e yerli motor için tarih verildi! TEI Genel Müdürü'nden açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGökbey’e yerli motor için tarih verildi! TEI Genel Müdürü’nden açıklamaHaberi Görüntüle

İkinci el araç piyasasında 'TOGG' hareketliliği!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİkinci el araç piyasasında ‘TOGG’ hareketliliği!Haberi Görüntüle

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.