Ünlülerin tatil rotası değişmedi! Objektiflere böyle takıldılar « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

14 Temmuz 2024 - 07:04

Ünlülerin tatil rotası değişmedi! Objektiflere böyle takıldılar

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 11:36

48 views
Ünlülerin tatil rotası değişmedi! Objektiflere böyle takıldılar

Yoğun geçen sezonun ardından rotalarını İstangul’dan Ege’ye çeviren magazin dünyasının tanınmış simaları, Türkiye’nin popüler turizm bölgelerinde objektiflere takılıyor. Sosyetik çift Derin Mermerci – Murat Aslan ve Şebnem Schaefer Çeşme’de görüntülenirken, İlayda Ildır ve Berna Arıcı Bodrum’da denizin ve güneşin ketfini çıkardı. İşte ünlülerin objektiflere yansıyan renkli görüntüleri…

ÇEŞME SEZONUNU AÇTILAR

Aşkları tam gaz devam eden sosyetik çift Derin Mermerci ve Murat Aslan, soluğu Çeşme’de aldı. Tatil sezonunu açan çift, önceki gün bir koyda objektiflere yansıdı. Elinden telefonu düşürmeyen Mermerci, bir ara ayaklarını denize sokarak tekrar yerine oturarak telefonu ile ilgilendi. Çift bir süre daha kaldıkları koydan ayrılırken zodyağı Aslan kullandı.

Derin Mermerci'nin son hali şaşırttı

Kim der iki çocuk annesi?Derin Mermerci’nin son hali şaşırttıHaberi Görüntüle

ARKADAŞLARININ NEŞESİ OLDU

İlayda Ildır önceki gün arkadaşları ile çıktığı Bodrum tatilinde görüntülendi. Bodrum Güllük’te bir otelin sahiline gelen oyuncu önce beach’e inip bir süre gezindi. Arkadaşı ile denizde tenis oynayan sempatik oyuncu renkli görüntüler oluşturdu. Ildır dalgalara aldırış etmeyerek suyun tadını çıkardı. Yüzen iskeleye çıkan İlayda Ildır bir süre güneşlenerek arkadaşları ile sohbet etti. Güzel oyuncu fit vücudu ile dikkat çekerken sempatik tavırlarıyla da arkadaşlarının neşesi oldu.

AKŞAM GÜNEŞİ KEYFİ YAPTI

Berna Arıcı önceki gün Yalıkavak’ta ki bir otelin iskelesinde görüntülendi. İskelede köpeği ile yürüyen Arıcı akşam güneşinin tadını çıkardı. Özçekim yapmayı ihmal etmeyen Arıcı daha sonra otele geri döndü. 41 yaşındaki güzel oyuncu ve şarkıcı fiziği ile dikkat çekti.

DENİZE GİRMEDEN GERİ DÖNDÜ

Dokuz gündür Almanya’da olan ve hafta sonu Two Cowboys tarafından düzenlenen ‘Summer Fashion Show’ defilesi için Çeşme’ye gelen Şebnem Schaefer, gözde tatil merkezinde denize girmeden İstanbul’a döndü.

Almanya’nın İzmir’den daha sıcak olduğunu, bu nedenle de denize girip serinlemek için hayal kurduğunu ifade eden Schaefer, “Almanya 39 dereceydi. Bu yılın en sıcak günüymüş. Burası en azından esiyor. Denize gireceğim umuduyla gelmiştim ama şu güzelim denizde yüzemedim” dedi.

Şebnem Schaefer: Küçüklüğümden beri bana 'Barbie' derlerdi

Çekimle ilgili konuştuŞebnem Schaefer: Küçüklüğümden beri bana ‘Barbie’ derlerdiHaberi Görüntüle

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.