Yıldız De Bana ilk bölümüyle tam not aldı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

20 Haziran 2024 - 22:48

Yıldız De Bana ilk bölümüyle tam not aldı!

Son Güncelleme :

02 Nisan 2023 - 13:53

19 views
Yıldız De Bana ilk bölümüyle tam not aldı!

Buse BULAT / Milliyet.com.tr‘Yıldız De Bana’nın ilk bölümü 31 Mart Cuma akşamı ekranlara geldi. ünlü oyuncular Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz’ün jüri koltuğunda oturduğu, sunuculuğunu Deniz Tansel Öngel’in yaptığı Yıldız De Bana’da, 9 kadın ve 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer aldı.

“TÜM TÜRK HALKINA GEÇMİŞ OLSUN”

Programın açılışını yapan Tansel Öngel, “Normal şartlarda 81 ilimizi kapsayan bir eleme yapmak istiyorduk. Fakat yaşadığımız deprem felaketi yüzünden bu isteğimizi önümüzdeki sezonlara ertelemek zorunda kaldık. Bu vesileyle tüm Türk halkına geçmiş olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

“SANATIN İYİLEŞTİRİCİ BİR GÜCÜ VAR”

Öngel’in davetiyle çıkan, sahneye programın genel sanat yönetmeni Hamdi Alkan; programın süreciyle ilgli konuştu:

Zorlu bir süreç bu. Çok üzücü bir olay yaşadık. ‘Ne yapacağız, ne edeceğiz’ diye düşünürken, ‘Sanat iyileştirir. Sanatın iyileştirici bir gücü var. Hepimizin umudu gençler’ dedik. Ekip arkadaşlarımızla beraber birçok ili gezdik. O kadar çok adayımız vardı ki… İnsan karar vermekte çok zorluk çekiyor. Burada olabilmek bir cesaret işi, ama günün sonunda 18 kişiye karar vermek zorundaydık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMerakla beklenen ‘Yıldız De Bana’ başlıyor! İşte yetenek avcılarıHaberi Görüntüle

“SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK”

“Belki ilerleyen zamanlarda küçük sürprizlerimiz olacak” diyen Alkan, “Çünkü burada olsun istediğimiz, aklımıza takılan oyuncularımız var. Onlarla bir arada olacağız” dedi.

Yarışmacılara, “Yüksek enerjinizle jürinin karşısına çıkın” diyerek öğüt veren Hamdi Alkan’ın sözlerini noktalamasının ardından, jüri üyeleri Büşra Pekin, Zafer Algöz ve Hülya Avşar tek tek sahneye davet edildi.

Hamdi Alkan, 'Yıldız De Bana' ile ekrana dönüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHamdi Alkan, ‘Yıldız De Bana’ ile ekrana dönüyorHaberi Görüntüle

“HEYECANIM İKİYE KATLANDI”

Büşra Pekin, “Yarışmacıları biz de ilk defa seyirciyle birlikte göreceğiz, merakla bekliyoruz” derken; Zafer Algöz, “Canlı performans, her zaman candır. Biz de heyecanla bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Hülya Avşar da, “Bu hem çok saygı duyduğum, hem de çok eğleneceğimizi düşündüğüm bir program. Canlı oluşuyla heyecanım ikiye katlandı” diyerek arkadaşlarına katıldı.

YARIŞMACILAR SAHNEYE ÇIKTI

Ardından binlerce kişinin arasından seçilen 18 yarışmacının seçilme sürecindeki görüntüleri ekranlara geldi. Beyza, Eren, Sedanur, Ömer Man, İrem, Pamir, Dilan, Emre, Sumru, Tufan, Ahsen, Ömer Kılıç, Doğa, Ahmet, Özlem, Batuhan, Arya ve Arca; tanıtımlarının ardından performanslarını sergilemek için sahneye çıktılar.

Hülya Avşar'dan 'Yıldız De Bana' açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHülya Avşar’dan ‘Yıldız De Bana’ açıklamasıHaberi Görüntüle

YILDIZLAR AÇIKLANDI

Jüri üyeleri, gruplara bölünerek gerçekleştirdikleri performanslarının ardından her bir oyuncuya bireysel olarak puan verdi. Gecenin sonunda 5 yıldız alarak en düşük puana sahip olan kişi, Sedanur Bakar oldu. Emre Özcanan ve Ömer Kılıç ise 12 yıldız ile listenin başındaydı.

En az yıldızı alan Sedanur, bir sonraki performansında sergilemek için jüriden bir ‘ödev’ zarfı alırken, en yüksek puanı alan iki kişi; bir sonraki performanslarında rol arkadaşlarını seçme hakkı kazandı.

TÜM EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ

Ardından programın kapanışını yapan sunucu Tansel Öngel, jüri üyelerine, seyircilere, teknik ekibe ve yarışmacılara teşekkür etti.

‘Yıldız De Bana’, yeni bölümleriyle her Cuma saat 20.00’de Kanal D’de…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRYetenek keşfedeceklerHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.